Novinky 2010

20.12.2010 - přeji všem krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce. A hlavně ať se každému splní vše, co si přeje.

19.12.2010 - letos se nám štěňátka nepodařila. Ale hned na jaře budu krýt Cessy a na podzim pak Ambru. Moc se všem zájemcům o štěňátka omlouvám, ale příroda si moc poroučet nedá.

27.9.2010 - proběhlo krytí Ambry s krásným pejskem Laki Vltavská perla, případní zájemci o štěňátka se mohou začít hlásit ! Více ve ŠTĚŇATECH:)

25.9.2010 - Ambra Kyjská zahrada úspěšně složila zkoušku z výkonu ZZO !

5.9.2010 - Ambra Kyjská zahrada má potvrzen výsledek RTG vyšetření na dysplazii kyčelních kloubů s výsledkem A a A - (0/0). Vyhodnoceno Dr.Jaromírem Ekrem.

4.9.2010 - dodávám fotky, jak si Ambra s Aykou (Kyjská zahrada) spolu hrály a Cessy se na svoje dcery pyšně koukala. :-)

20.6.2010 - Athena Kyjská zahrada získala na Klubové výstavě ve Zbraslavi u Brna CAC.

... na první fotce je Ambra s Cessy, druhá fotka je tatínek Cessy a dědeček Ambry - Grand z Moravských vinohradů, který na Klubové výstavě získal CAC a BOB ve veteránech !


Bad Pod Bošovskou tvrzí, splnil podmínky pro udělení titulu Interšampion. Bad je starší bratr Cessy (otec Laki Vltavská perla).

... první fotka Bed Pod Bošovskou tvrzí - Interšampion
... druhá fotka je Conny Pod Bošovskou tvrzí - bratr Cessy, který nikdy nebyl na výstavě a je to škoda, protože je to opravdu fešák ...7.6.2010 - Štěňátka se nepodařila. Cessy bude při příštím krytí znovu nakryta Hilmarem, protože hárá 1x za rok, pravděpodobně v březnu.

Zvažuji krytí Ambry Kyjská zahrada, České junior šampionky, Světové junior vítězky některým z českých psů při podzimním hárání !

Omlouvám se zájemcům o štěňátka a nabízím je z příštího krytí.

zleva: Ambra, Cessy, Aries vom Alpenspitz - plánovaný budoucí ženich pro Ambru a Athena Kyjská zahrada.


6.6.2010 - Athena Kyjská zahrada - Týnka - získala na Národní výstavě v Klatovech V1 s krásným posudkem. Gratuluji.

Přidány nové fotky Agbara.

2.5.2010 - získala Ambra na MVP v Letňanech CAC a CACIB, krásný pohár a skvělý posudek. Tím splnila podmínky pro titul Český junior šampion.

28.3.2010 - Cessy byla 26.3. nakryta Hilmarem von Kauthen Ruh, Německým šampionem ! Můžeme se tedy začít těšit na budoucí štěňátka ... :-)

7.2.2010 - získala Ayka Kyjská zahrada V1 a CAC na MVP v Brně s pěkným posudkem. Blahopřejeme.

4.2.2010 - pár fotek ze zimních radovánek ...

25.1.2010 - Světová veterán vítězka Dolly Napoleon Bonaparte, babička Ambry a maminka Cessy oslavila 11. narozeniny v celé kráse a v plném zdraví. Dodatečně blahopřejeme.

Dolly Napoleon Bonaparte oslavila 11. narozeniny !

PLÁNY DO BUDOUCNA:
Především plánuji v tomto roce štěňátka. Maminkou se opět stane Cessy. Už má vybraného ženicha, více v sekci štěňata, tak doufám, že se všechno vydaří i ta dlouhá cesta za budoucím tatínkem.

Vánoční přání

(c) webdesign Ar neS 2008 optimalizace PageRank.cz